הטיפול

 

תמר נהרי, נטורופתית מוסמכת (ND) מאז 2008 והרבליסטית קלינית (Cl.H) מאז 2007

הטיפול המוצע בקליניקה מושתת על איתור דפוסים של אורחות חיים, אכילה ופעולה, מתוך שאיפה לתקן אותם היכן שהם מזיקים או שאינם ממצים את פוטנציאל הבריאות והחיוניות שלהם. הוא מהווה תמהיל של פילוסופיות ריפוי מסורתיות – כדוגמת עקרונות הריפוי האנרגתיים של הרפואה הסינית והרפואה ההודית (איורוודה) – ושל גישות ריפוי מודרניות. גם רפואת הצמחים האינטגרטיבית שבה אני עוסקת היא גלגולן המודרני של רפואות צמחים מסורתיות מקומיות הנהוגות ברחבי העולם כבר אלפי שנים.

אני סבורה שהרפואה הטבעית מיועדת להיות זמינה לכל, כפי שהייתה תמיד. למרבה הצער, היא מוצעת בגלגולה המודרני לציבור בתעריפים יקרים מדי (מסיבות מורכבות שזה לא המקום לנתחן). בכך, על כל פנים, היא מופקעת ממקומה הטבעי כרפואה עממית, ומותירה את המקום לרפואה הקונבנצינלית שאינה יודעת כלל להתמודד עם רבות מהבעיות שבגינן פונים מלכתחילה לרפואה הטבעית.  לפיכך גיבשתי תמחור מדורג, הקובע עלות נמוכה ממחירי קופות החולים לסדרת הטיפולים הנדרשת, ויחד עם זאת מכיר במעמדי המקצועי ובניסיון הרב שלי.

סדרי הטיפול

בפגישה הראשונה נערך תשאול מעמיק ולאחריו נקבעת, בשיתוף פעולה עם המטופל, התכנית הטיפולית. היא כוללת תזונה ותפריט, שינויים נדרשים באורחות החיים, ובמידת הצורך תוספים ופורמולת צמחים אישית. אין מדובר במוצר מדף כי אם בצירוף צמחים המורכב אישית עבור המטופל.

בפגישת המעקב הראשונה, הנערכת בדרך כלל כעבור שבועיים, נבדקת השפעתו הראשונית של הטיפול, ונערכים בו תיקונים ודיוקים נדרשים. המטופל, מצדו, מקבל הבהרות נוספות לבעיות או שאלות שעולות בתחילת הדרך.

פגישות מעקב נוספות נערכות לפי הצורך, ובדרך כלל אחת לחודש, במשך תקופה של שישה חודשים.

פורטריט

%d בלוגרים אהבו את זה: